Atlantic Cape News

Media Contact:

  • Stacey Clapp
  • sclapp@atlantic.edu
  • 5100 Black Horse Pike
  • Mays Landing, NJ 08330-2699
  • College Relations Office
  • (609) 343-4907

2013 Atlantic Cape Graduate List

May 21, 2013

ATLANTIC COUNTY

 

Absecon

Harli A. Arcieri

Mark Assad

Mark C. Barbetto, Jr.

Jennifer Birkbeck

Antonella Bonansea

James Cincotti

Elizabeth A. Conover

Andrew P. Dailey

Darshan P. Dave

Andrew B. Dvorsky

Paul S. Dzialo

Leah F. Feldman

Valeria A. Gonzalez

Karla Guevara

Thomas J. Hunt

Howard S. Johnson

Nirmit S. Kansagra

Colin Daniel Kelly

Nihan Komurcuogullari

Jaime Lea LaPinta

William LoDico

William J. LoDico II

Nicholas R. Mancinelli

Tinelle McNulty

Amanda M. Mitre-Lopez

Courtney J. Murray

Jennifer N. Robles

Robert S. Speirs

Valerie D. Torres

Chel-Lei Twyman

Kyra Welch

 

Atlantic City

Veronica A. Austin

Ashley N. Biscardi

Ardena Blake

Madia M. Branch

Jesus Bravo-Jauregui

Quanda S. Brinson

Tanisha Bryant

Ells Buffaloe

Shuping Chen

Clarice N. Collette

Rocio R. De la Paz

Tram T. Dinh

Fatumata Dolleh

Omar Faroque

Yi B. Feng

Nathalia Garcia

Michelle R. Green

Latoya M. Hampton

Dominic Handy

Steven L. Hightower

Sky Hu

Bianca D. Jackson

Keisha M. James

Tracey Ann Johnson

Cheryl I. Jones

Lonnise H. Jones

Tyrell Jones

Vickie L. Jones

Veronina Lee

Xue Li

Jan W. Luo

Zsave’ C. Muhammad

Isbah Mussaddiq

Lisandra Q. Nguyen

Christine Parker

Evgeniya A. Pavlova

Hanin M. Qammouh

Rizwana Rashid

Bianca L. Reynolds

Karen Rios

Kathleen M. Rizzo

Jonmarshall M. Robinson

Carlene L. Rush

Elvira Rustamova

Muzammil Said

Jazmine M. Seney

Bushra Shaheen

Lynn M. To

Jennifer Torres-Prado

Takimah S. Toulson

Giang T. Tran

Lynda T. Tran

Awilda Y. Valdez-Santana

Jerry C. Wade

Diana M. Weiner

Juan J. Wiggins

Raina M. Williams

Sabrina N. Winters

Anthony Woodard

Robert C. Young, Jr.

Tian L. Yu

 

Blue Anchor

Justin J. McCarty

 

Brigantine

Meagan A. Bailey

Robert M. Carroll

Philip D. Durrant

Christian S. Glanville

Michael J. Herzog

David Laielli

Michelle Mauro

Lauren E. Michelfelder

Mary Painton

Sweeta J. Patel

Stephany V. Piermattei

Jacilyn L. Ratty

Marko Tomljanovic

 

Buena

Joseph Duda

Anthony J. Gundersen

 

Cologne

Hope Calabrese

Victoria R. Gonzales

 

Dorothy

Baron Keith Bard II

Jasmine D. Brickhouse

Joshua D. Frick

Parker Ingersoll

Joseph J. Petruzzi

Brian G. Pritz

 

Egg Harbor City

Kahla Eve Ablett

Pedro J. Benitez

Robin Evelyn Bowles

Michael J. Capaldi

Alicia Champion

Belinda D. Chester

Kari L. Clemente

Sean A. Deline

Heather Elsie Ganiel

Jennifer P. Hernandez

Bridgette L. Hill

Lindsey K. Hogan

Veronica L. Holman

Jordan I. Jezycki

Nicole M. Kacsoh

Andrew D. Klingel

Brenda Kuhar

Amy L. Landicini

Lycett D. Leach

Ivan K. Markov

April M. McGeary

Elaine Navarro

Rafael E. Perez

Rachel J. Peterson

Robert E. Puhalski

Cynthia Susana Salaverry

Scotty Shievdayal, Jr.

Jennifer L. Simon

Haley N. Smith

Vincent Michael Spinogatti

Rachel A. Swieder

Aris M. Theofanopoulos

Kyle R. Warker

Rhonda J. Welcer

Neil A. Woerner III

Riley Wolcott

 

Egg Harbor Township

Krystal L. Aberman

Farzana Ahmed

Elmira Ala

Ricky L. Ali, Jr.

Valdete Aliu

Julian Allen

Ni An

Dominick T. Andrews II

Wendy L. Ashton

Lacey R. Aspenberg

Miranda K. Aspenberg

Erica I. Ayala

Marlem Liduvina Basurco-Montes

Nicole Bates

Jaressa M. Beswick

Chris E. Bonsall

Thomas Kenyon Bordonaro

Kara-Lynn Brown

Jaclyn N. Brutchey

Wayne Kyle Bryant

Aimee Marie L. Bugas

Alisa Marie Burke

Gabriella Caloiero

Christopher M. Colatrella

Erin Collins

Leslie Ann Cornejo

Devin W. Cornia

Angel L. Cortes

Katrina J. Dellas

Brian T. Dixon

Revati K. Doshi

Kyle E. Duffy

Esther Edusei

Laura M. Egunjobi

Frank G. Elbertson

Mohamed A. Elseaedy

Brittany E. Elton

Julie M. Engle

Carly R. Epstein

Olivia K. Esposito

Lee Forgione

Nicole L. Gatti

Sara Gayed

Michael V. Ginnetti

Olga Gorgiev

Antonio F. Gracia

Erik W. Greis

Lynn Gross

Bryant F. Grueso

Anthony M. Haley

Lacey S. Hamilton

Lane M. Hindman

Vy Thuy Ho

Jessica D. Hook

Earl C. Hugo

Cesar E. Ibarra

Teneka Jackson

Ranee L. Jao

Chelsey E. Johnson

Ahmad Jones

Jordan C. Jones

Totiyanna S. Joyner

Brandon M. Justis

Niraj Kansagara

Bartosz C. Kilar

Graciela Liliana La Cava

Sojung Lee

Evdjy Limage

Juliet Noel Lipari

Jeneen M. Luma

Oscar G. Marrou-Tonkovic

Rachel A. Maurer

Juan A. Mendez-Rosario

Valeria Montoya

Robert N. Moody IV

Daniela Moreno Escobar

Amy L. Morgan

Victoria Mui

Daniel J. Murray

Julia E. Munyon

Samantha Navas

Cody Z. Ng

Lisa Nguyen

Trisha C. O’Malley

Juan Ovalles

Theresa A. Pacific

Jenna M. Palasch

Jessica S. Palasch

Amanda C. Palomino

Glenn C. Parker

Isa S. Payne

Carly A. Pearlman

Milena R. Perez

Lauren E. Pfrommer

Kimberly M. Phillips

Laura D. Phillips

Johnny Agripino Polanco

Kateri D. Poley

Brianna Price

Milagros S. Rivadeneyra

Emily Ann Rivera

Caprice D. Rodriguez

Francisco X. Rodriguez

Jessica R. Rodriquez

Chelsea L. Rowley

Yasmin Rojas-Marroquin

Jamal N. Roy

Michael D. Ruff

Carmen Ruiz

Iwona Rzotkiewicz

Emmanuel Salas

Marie L. Salomon

Matthew Scarlata

Ibrahim Shawi

Brielle Taylor Stanks

Yvette Demetria Rose Sternberg

Trina Lynn Stratton

Daphne Tenor

Sokhumpheak Thong

Margaret A. Tilley

Alana Touaeva

Ivan Varela III

Genna M. Vezinho

Samuel E. Villaluna

Matthew B. Wageley

Kirsten Wessner

Michelle E. Winkler

Mohammad A. Zaman

 

Elwood

Wilmer Delvalle

Melissa G. Samson

 

Estell Manor

Michael A. Bashenko

Brian J. Mawhinney

Roland R. Scardino

 

Folsom

Haley M. Filer

 

Galloway

Kyria Akerlind

Aaron Angjelo

Kayla R. Austin

Kelsey Melissa Beck

Lindsay Marie Bender

Andrew Victor Bianco

Tawny Bybee

Miguel A. Canlla

Barry L. Canty

Stacey J. Chiarolanza

Hsing-Yi Chou

Lauren R. Colella

Brielle Lauren Colledge

Felix G. Contreras

Courtney L. Coulter

Jennifer D. Dellaquilla

Nicole M. Flanagan

Bridgette A. Fox

Emily G. Frankel

Penny J. Gardner

Kristen Nicole Garretson

Daniel R. Gong

Amanda M. Hovendon

Michell S. Hughes

Christopher M. Iannacone

Amy Ibrahim

Amy L. Ingram

Nancie Jean-Baptiste

Roma John

Tanyelle N. Johnson

Byron Adam Jones

Genene Jones

Sergei D. Jouikov

Mary Margrethe F. Lumor

Amanda Sue Mabes

Xiomara E. Maltez

Nina R. Mammoccio

Jennifer M. Mangam

Tina B. Martin

Michael R. Massari

Gabriella A. Mayorga

Colin F. McFadden

Mary Junette Nagales

Jessica Narvaez

Ciara A. Palmer

Luis Milan Paredes

Dhiren B. Patel

Dhruveshkumar M. Patel

Kushal P. Patel

Ravi Patel

Mirela Radovanovic

Maria C. Riegel

Jonathan I. Rios

Karla A. Rivera

Lakeisha L. Roberts

Marilyn Ruiz

Raymond L. Schaffer

Vanessa Sepulveda

Jigar Shah

Thomas J. Snyder

Amanda T. Strawn

Andrea Nichole Supino

Michele J. Toriello

Cathy Tran

Christopher E. Tran

Jennifer Vanderslice

Elissa A. Vazquez

Myriam O. Velasquez

Stephanie L. Weiss

Christopher R. Wells

Guy Woods

Sing Y. Yuen

Katherine M. Yunes

 

Hammonton

Kristie L. Aaron

Jennie Arellano-Ramos

Matthew Aaron Campione

Melissa C. Chance

Vincent L. Christiani

Judith I. DeFiccio

Kristen M. DeStefano

Jessica L. DiMarco

James A. Falconiero

Lauren E. Hagaman

Margaret F. Harrold

Ana M. Hayes

Walter L. Hummel III

John C. Legore

Gerard L. Lim

Edward A. Martin, Jr.

Tina M. McAroy

Debra McKeown

Juan Mesa

Joseph J. Minock

Kyle A. Newcomb

Matthew Peterson

Jessica Rae

Jocelyne N. Robles

Kaitlin E. Rodio

Michael Anthony Rodriguez

Kisuny Sandoval

Jonathan W. Santoro

Deborah Ashley Tanksley

DiChera P. Valentino

Erica Villani

 

Landisville

Harry J. Callahan

Lisa D’Ambrosio

 

Linwood

Brandy M. Blevin

Geno J. Cantell

Harrison A. Furman

Kayla-Ann Gillespie

Stephanie Henry

Ricky J. Laielli

Michael A. Letizia

Jennifer M. Rothwell

Joel Charles Rubinfine

Leandro Vicente

Gregory Wolownik

 

Margate

Christina Condos

Anna DeAngelis

Ryan C. Desloges

Conor J. Grimley

Rachael M. O’Brien

Dominque Pellecchia

Sandra Sofia Villalobos Monge

 

Mays Landing

Luis A. Almeyda

Brian A. Balbuena

Kory A. Bates

William Bateson IV

Burton M. Baylon

Whitney A. Beasley

Michele Booth

Richard Borges

Rhea D. Burch

Lauren Capossela

Crystal Cavanaugh

Julia M. Choseed

Tara M. Collins

Suelygn R. Colon

Santina M. Conner

Sharon L. Coventree

Jude Curren

Jennifer T. Currier

Kayla D. Curry

Robert J. Dennis

James M. Evans

Jessica V. Falvo

Stephanie Lynn Frye

Sierra M. Fuller

Carolyn Ann Geers

Ina Gil

Michelle R. Hannon

Austin L. Hare

Moustafa M. Hassan

Lisa C. Heck

Maritza Hernandez

Michael J. Hutter

Matthew B. Jobin

Jared Johnston

Palwinder Kaur

Tiffany A. Kind

Scott M. Lacy

Jessica Lane

Samantha Lynn Langdon

Haliema B. Leach

Aree Lee

Lianhong Li

Alyssa  Little

Debora C. Long

Toni L. Maltese

Tynetta Maye

Roseann C. Mendoza

Dacole C. Mincey

Krupa A. Pandya

Heather L. Pappas

Julvannie Neypes Peralta

Grace M. Petrecca

Saralyn M. Pezzotti

Ashley M. Popa

Margaret N. Punni

Joanna H. Raggio

Enrique Ramos

Shawn T. Rex

Julianna I. Rivera

Stephen L. Robinson

Blake A. Rosario

John Rose

Kelly L. Sanders

Jessica Santos

Sasigala Sathiyanesan

Luis A. Serrano

Kulwinder Singh

Walter Sjogren

James K. Smith, Jr.

Tempest C. Smith

Michael D. Stoffel

Makesha L. Sydnor

Patricia E. Taylor

Renee P. Taylor

Brije Timberlake

Jeffrey A. Townsend

Richie T. Tran

Maria C. Treen

Kevin J. Vance

Karimah S. White

Karen Wyatt

Dana D. Young

 

Milmay

Betty E. Acevedo

Michael W. Deola

Brian J. DiMatteo

Nicholas Favoretto

Nicole M. Hinds

Frank V. Porcellini III

 

Minotola

Elyssa L. Horner

Christine O. Tyrell

Duane V. Williams, Jr.

 

Mizpah

Clyde A. Maxwell

 

Newtonville

Joseph R. Ayres

Victoria Echevarria

Joshua A. Hillmann

Geordin C. Krupski

 

Northfield

Caitlin M. Caputo

King S. Carey

Colin A. Dabundo

Michael D. Decourcey

Jemma T. Doherty

Mistie Rae Donato

Samantha Florio

Jorge I. Gilbert

Molly R. Gordon

Caitlin C. Morgan

Cynthia D. Pacheco

Maurino Pelaez

Shannon N. Reale

Kristy L. Rodriquez

Anita S. Stefanova

Giuseppe Ungaro

Colleen Walsh

Andrew Patrick Welsh

Thomas G. Whaley

 

Pleasantville

Jasmine S. Allen

Maudiel O. Alvarado

Akilah N. Anderson

Sonte M. Anderson

Erika Batista

Faisal Bhatti

Paul R. Campos

Alex J. Carvajal

Rosener Cesar

Johan I. Concepcion-Rivera

Rashid W. Cox

Donna L. Cruz

Anamika Das

Jean R. Dejean

Jefry J. DeLeon

Roosevelt DeLeon

Jacqueline M. Deniz

Jean Frantzey Florestal

Kenya J. Forrest

Shawn E. Forrest

Luis F. Gomez

Jasmine J. Gonzalez

Oscar A. Gonzalez

Nafeesah S. Green

Letitia R. Griffin

Gaby M. Hernandez

Kendra R. Hill

Christian Huaccamayta

Christiaan T. Junne Sr.

Aisha Q. Khan

Dennis M. Kirchgessner

Neal Loch

Diana M. Logan-Hughes

Wanda Lugo

Stephanie Maldonado

Nicholas M. Miller

Alexandra Normil

Immacula Octavius

Lizmery Perez

Gabrielle L. Pezzetta

MacKenson Previl

Nicole Marie Ruiz

Mirian Santiago-Gomez

Linda Schwartz

Felix D. Taveras

Nahtonya M. Thompson

Julian E. Tubman

Ana G. Vazquez

Jamal Q. Wilmore

 

Pomona

Della E. Bozeman

Donna S. Hagen

 

Port Republic

Susan R. Price

Trisha L. Thompson

 

Richland

Suzette Carano

 

Somers Point

Jonas A. Akpassa

Ron Ardenti

Elizabeth W. Argentiero

Kathleen R. Barrett

John A. Biswas

Tu C. Bui

Ian W. Campbell

Brendon J. Copeland

Kevin P. Coulter

Moira S. Coulter

Nicholas DeFelice

Gregory A. DeMari

Angelina J. Dixon

Ashley M. Fryberger

Kayla Garrett

Enelia F. Guray

Sherilyn Allyssa Haddock

Catherine R. Hanlin

Thomas R. Jennetta

Jason S. King

Richard D. Kovats

Jamie E. Kurmas

Jamie F. Lee

Luke M. Oster

Indira Pearce

Anthony A. Perez

Anthony Reciniello

Fernanda Rodrigues

April L. Rolls

Amanda K. Rush

Christina L. Smith

Shannon M. Smith

Vlada Stefanovic

Nicholas Wagner

 

Sweetwater

Jillian K. Harper

Todd T. Kehrli

Samantha Wyld

 

Ventnor

Eric Bedolla-Torres

Brittany E. Behre

Yuliya Belikova

Said Bellamine

Michael Anthony Busciacco

Monica Cadavid

Derek B. Cipressi

Agnieszka Debiec

Dustin Ewing

Dianne M. Falzetta

Alisha Giordano

Mohsin Khan

Qasim A. Khan

Esteffani Liriano

Mohammad M. Mamun

Keely P. McMahan

Stefani Y. Nale

Michael Newell, Jr.

Natalie O. Perez

Greg Rosenblit

Jessica B. Sandberg

Iris M. Santos

Brittany L. Scalia

Jackeline Velazquez

Katherine Velazquez

Kaitlin A. Walker

Antoniya P. Zhecheva

 

BURLINGTON COUNTY


Marlton

Kristopher S. Frazier

 

Medford

James Brudnicki

 

Willingboro

Joshua M. Miller

 

CAMDEN COUNTY

 

Atco

Steven M. Beck, Jr.

Brian Yeatman

 

Audubon Park

Robyn K. Tesch

 

Camden

Dawn N. Simons

 

Cherry Hill

Samantha K. Knowlton

Joseph J. Mikitish

 

Clemonton

Jacob K. Lucas

 

Erial

Sandra Greco

 

Oaklyn

Peter J. Zeck

 

Sicklerville

Brenda Fitzwater

 

CAPE MAY COUNTY

 

Avalon

Erin L. Jones

 

Beesley’s Point

Ashley C. DuBruille

Colin B. Fahy

 

Belleplain

Robert T. Lloyd

Megan E. Schein-Repici

Lindsey L. Steelman

 

Cape May

Jessica Cheryl Beard

Eric J. Bednar

Joseph E. Bispels

Joshua J. Dickinson

Irina Eremina

Jacklyn A. Fazio

Erica L. Jorgenson

Travis M. Labounty

Richard P. Layton

Denielle R. Maguire

Lauren E. Maloney

Marissa Marshall

Jeffrey A. McCart, Jr.

Alexis McDonnell

Holly O’Donnell

Melinda Emelie Pelham

Michael L. Pray

Peter J. Rossi

Philip Mario Rossi

Christopher S. Shibles

Elizabeth Snyder

Brandon J. Stickle

Grace K. Thomasson

Kevin T. Traughber

 

Cape May Court House

Benjamin S. Adiletto

Brandon L. Almand

Jessica E. Anaya

Karley A. Armpriester

Erin A. Benson

Ryan Bishop

Pamela L. Brannon

Margaret C. Bravo

Trevor Buckingham

Jennifer L. Butterfield

Allison Carter

Michelle Cruz

David J. Daniels

Zuleika E. Delgado

Kathleen Denice

Kevin Dewald

Ernest J. Dion

Christopher R. Eaves

John S. Edwards

Kacie E. Engiles

Ember Ernest

Michaela M. Fiorucci

Heather Gass

Emily M. Hafele

Ruta Hause

Nicole Hearon

Tanya Hunter

Nathaniel Jaje

Sukhpreet Kaur

Michael S. Loefflad

Matthew J. Martorana

Dawn L. Moore

Lauren Murray

Paul Norton

Sean B. O’Neill

Michael Pearce

Heather L. Porcaro

Joseph R. Rogowski III

Zachary M. Russ

Mark Sansone, Jr.

Abigail J. Sheptock

Kaitlyn M. Sterling

Georgeanne F. Taylor

Holly C. Toft

Laurasue K. Tozour

Felicia L. Verdade

Kaitlyn E. Weir

Luke Williams

David J. Wolfe

Susan J. Zimmerman

 

Clermont

Karen K. Michael

 

Corbin City

Ian T. McPeak

Richard B. Woolley II

 

Del Haven

Sarah Abigail Aulenbach

Dalton Weiss

 

Eldora

Brittany A. Todd

 

Elmer

Morgan T. Reeves

 

Erma

Stephanie A. Beck

Elizabeth A. Brown

Charline McVey

Megan A. Murray

Kevin M. O’Brien

Yulia Schaffer

Chelsea L. Wilson

 

Fishing Creek

Marcus Patterson

 

Green Creek

Kelsey L. Champion

 

Marmora

John D. Ellsworth

Darcy P. Johnson

John S. Ksel

Jonathan M. Wagner

 

North Cape May

Sharon Adams

Katrina J. Brockman

John D. Brown

Tyler J. Carman

Kristi Gentek

Susan M. Fletcher

Danielle A. Kebert

Robert A. McCann

Wendy F. Muth

Gaspare J. Piro

Regina Lynn Sheets

Audrey M. Snow

Rosislava B. Velikova

Kemalynn E. Williamson

 

Ocean City

Elizabeth Corcoran

Samantha M. Cupps

Sarah J. Cupps

Anthony D. DeSantis

Kirsten A. Fuller

Ethan J. Gallagher

Anthony J. Guerriero

Courtney Heath

Rebekah J. Katity

Cassidy A. Martin

Shannon N. McGrath

Valerie P. McKim

Erin E. McManamy

Nicole B. Patroni

Traci L. Waters

Candace L. Wilent

 

Ocean View

Morgan Appleyard

Crystal S. Day

Gabriel Galardi

Chelsea M. Gentilini

Jessica Lynn Newsome

Brian D. Revoir

Theresa A. Rock

Kristine E. Senser

 

Palermo

Nicholas A. Annarelli

 

Petersburg

Joseph B. Jennings

Karen J. Kelly

Raymond C. Wright IV

 

Rio Grande

Louiza Belali

Kayla M. DiMauro

Jorell Anthony Jones

Heather M. Laricks

Meghan C. Meehan

Briana Pfeilmeier

Cullin J. Rodia

Steven M. Santiago

Kimberly Ta

David J. Wickham

Melissa A. Zsitkovsky

 

Sea Isle City

Laurie J. Ebert

Lloyd A. Stewart

 

Seaville

Corey S. Anderson

Kelly A. Dilks

George T. Holland

Michael W. Parsons

 

South Dennis

Christine E. Caraballo

 

Stone Harbor

Lauren M. Mayfair

Ramune Zykute-Williams

 

Swainton

Alyssa Brady

Francis Callahan, Jr.

 

Villas

Danielle A. Andreozzi

Philip C. Baker

Maryann T. Balla

Joseph P. Beitel

Steve J. Carrillo

Kelley L. Chew

Erin M. Delong

Laura D. Gipple

John V. Hansen, Jr.

James P. Kelly

Kathy Lovett

Crystal Mae Montanez

Carissa Elizabeth Price

Richard W. Safford

Yuliya V. Tsitova

Joseph F. Valcarce

 

Whitesboro

Linda Anderson

 

Wildwood

Janelle E. Daignault

Theresa S. Evans

Yoana H. Lyutskanova-Deis

Lauren B. Neill

William F. Piotrowski

Alicia A. Salado

 

Wildwood Crest

Christopher J. Custer

Danielle C. D’Amico

Veronica A. Harwood

Ekaterina S. Panycheva

 

Woodbine

Jessica L. Chadwick

Joseph C. Dickinson, Jr.

Bryan M. Dufresne

Angela G. Ennis

Heather Anne Seningen

Eunique F. Toney

Alexis Tozour

 

CUMBERLAND COUNTY

 

Bridgeton

Grace E. Blandino

Geraldine Howard

Ryan D. Macey

 

Millville

Shanda Brown

Carolyn R. Jones

 

Vineland

Abraham Figueroa

Matthew A. Hennessey

Michael C. Mander

Cynthia Milligan

Steven M. Moore

Steven Micheal Moore

Harley D. Mossey

 

GLOUCESTER COUNTY

 

Franklinville

Angelina Nicholle Pino

 

Williamstown

Adam W. Bowers

Erika R. Burke

Daniel J. Kitsch

Christina M. Martin

Cindy A. Moriarity

Shelby Papadopoulos

 

MIDDLESEX COUNTY

 

East Brunswick

Danielle P. Hurley

 

New Brunswick

Dandi Xu

 

OCEAN COUNTY

 

Forked River

Joshua J. Smith

 

Lakehurst

Carmen R. Hernandez

 

Little Egg Harbor

Sean P. McNally

 

Manchester

Kevin W. Kinslow

 

UNION COUNTY

 

Union

Andrew Nicholas Pasciak

 

OUT OF STATE

Jennifer L. Adams

Martha J. Culler

Lynette M. Dixon

Matthew J. Irwin

Amy King

Lien K. Le-Mahrous

Lawrence F. Mangold

Magdalena Motlani

Eyal Shahar

Deanna M. Sipple

 

VIEW 2013 COMMENCEMENT PICTURES HERE